Nowy numer 24/2018 Archiwum

Kolejarze proszą o Boże dary przejdź do galerii

Do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach przybyli 12 września kolejarze z całej Polski.

Nie zabrakło pocztów sztandarowych oraz przedstawicieli firm współpracujących z koleją. Była to już XIII Ogólnopolska Pielgrzymka Kolejarzy. Rozpoczęła się Drogą Krzyżową, a uroczystej Eucharystii w samo południe przewodniczył bp Jan Zając.

- W tym świętym miejscu dla naszych rodzin, dla świata prosimy o Boże dary. Prosić trzeba także o przebaczenie licznych grzechów. Na tym ołtarzu składamy również nasze prośby o modlitwę i dziękczynienie za doznane łaski - mówił w homilii biskup. - Tegoroczna pielgrzymka niech będzie wołaniem kolejarskiej braci do Bożego miłosierdzia o przemianę serc nie tylko w rodzinach, ale również w miejscach pracy.

Organizatorem pielgrzymki byli Ogólnopolskie Duszpasterstwo Kolejarzy wraz ze związkami zawodowymi i Katolickim Stowarzyszeniem Kolei Polskich.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma