Nowy numer 33/2018 Archiwum

Uwielbienie na Kopernika

W najbliższą sobotę w krakowskiej bazylice NSJP (ul. Kopernika 26) odbędzie się Koncert Nowej Ewangelizacji "Daj się ponieść".

Muzyczne wydarzenie rozpocznie się o godz. 19 (poprzedzi je Msza św. o godz. 18).

Wystąpią: Poldek Twardowski (wokalista, gitarzysta, aranżer, kompozytor, organizator i koordynator Inicjatywy Poznańskich Muzyków "Bogu Jedynemu Chwała" oraz Poznańskich Zaduszek Jazzowych), zespół niemaGOtu (w składzie którego jest m.in. autor oraz hymnu Światowych Dni Młodzieży "Błogosławieni miłosierni" Kuba Blycharz) oraz diakonia muzyczna wspólnoty "U źródła" i duszpasterstwa "WAJ".

"Chcemy poprzez muzykę i wspólną modlitwę wyrazić nasze uwielbienie dla Jezusa Chrystusa, który ze względu na miłość do nas nosi nasze ciężary. Pragniemy, by Koncert Nowej Ewangelizacji stał się miejscem spotkania każdego uczestnika właśnie z Nim" - zapowiadają organizatorzy koncertu.

Zespół niemaGOtu, który wystąpi podczas koncertu w jezuickiej świątyni, zachęca z kolei na facebookowej stronie, poświęconej wydarzeniu: "w trakcie tegorocznej edycji Koncertu Nowej Ewangelizacji zagramy dla Was razem z Panem Poldkiem Twardowskim i chórem przyjaciół KNE, nadto w towarzystwie rewelacyjnego kwartetu smyczkowego. Spodziewajcie się tłustych potraw - tak duchowych, jak i muzycznych. Będzie grubo".

Sobotni koncert zakończy trwające od 16 września warsztaty.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma