Nowy Numer 41/2021 Archiwum

Ułatwienia dla narciarzy przejdź do galerii

Z myślą o miłośnikach sportów zimowych i turystach Polskie Koleje Linowe wprowadziły PKLpass. Nowa usługa pozwoli kupować bilety i skipassy w wielu małopolskich ośrodkach sportów zimowych, bez kolejki i w atrakcyjnych cenach.

Z PKLpass można korzystać na Kasprowym Wierchu, Jaworzynie Krynickiej, Gubałówce, Palenicy, Żarze i Górze Parkowej.

- W ciągu roku nasze ośrodki odwiedzają 2 miliony narciarzy i turystów. Aż 200 tys. z nich korzysta ze skipassów, inni z biletów turystycznych. Zależy nam na tym, by mogli je kupować w najwygodniejszy sposób, bez oczekiwania w kolejce. PKLpass to umożliwi - mówi Patryk Białokozowicz, członek Zarządu ds. sprzedaży i marketingu PKL SA.

Podczas spotkania z dziennikarzami na Kasprowym Wierchu P. Białokozowicz zauważył, że PKL nie chce być firmą kojarzoną jedynie z ośrodkami narciarskimi. - Stawiamy nie tylko na sport, ale i na turystykę. Chodzi nam o to, żeby turysta mógł spokojnie kupić bilet, dojechać, zaparkować samochód i to wszystko w ramach jednego projektu, czyli karty PKLpass - mówił P. Białokozowicz. W niedługim czasie posiadanie karty umożliwi także rezerwację hoteli, pensjonatów ze zniżkami.

Karta PKLpass jest bezpłatna. Każdy użytkownik otrzyma ją, kupując skipass w kasie, w biletomacie lub w sklepie internetowym PKL.

Nowe automaty są już dostępne w Zakopanem przy dolnej stacji Gubałówka, w Kuźnicach przy dolnej stacji kolei linowej Kasprowy Wierch, na Jaworzynie w Krynicy oraz na Palenicy i Żarze. Za ich pośrednictwem możliwe będzie doładowanie PKLpass. Zasilić kartę będzie można także przez internet. - Tym samym wizyty w kasie staną się niepotrzebne - dodaje P. Białokozowicz.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama