Nowy numer 37/2021 Archiwum

Pokaż nam swojego patrona

Konkurs "Pokaż nam swojego patrona" to propozycja Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie dla szkół i placówek edukacyjnych, które chcą się wykazać pod względem dziennikarskim i redakcyjnym. Termin nadsyłania prac mija 31 marca.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować gazetkę szkolną na temat patrona szkoły. Można w niej pokazać, jak dana placówka pracuje z patronem, jak go upamiętnia. - Gazetki będziemy oceniać w trzech kategoriach - szkoły podstawowe, gimnazja i placówki ponadgimnazjalne. Chodzi nam o wzbudzenie zainteresowania wśród uczniów patronem szkoły oraz zaktywizowanie gazetek szkolnych poprzez wykorzystanie ich jako narzędzia promocji - mówi Magdalena Siemion z instytutu, która odpowiada za koordynację całego projektu.

Gazetka może zostać przygotowana w formie drukowanej lub elektronicznej. Szczegółowe informacje o konkursie oraz jego regulamin dostępne są pod adresem: www.idmjp2.pl.

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie jest samorządową instytucją kultury, powołaną przez Sejmik Województwa Małopolskiego. Od 1 stycznia 2009 r. robi wszystko, by zachować i promować dziedzictwo, które pozostawił po sobie ojciec święty Jan Paweł II, oraz prowadzić dialog między religiami i kulturami.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama