Nowy numer 24/2018 Archiwum

Króliki w dobrych rękach przejdź do galerii

Króliki mieszkały w szopce bożonarodzeniowej w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu.

- Mamy nadzieję, że zwierzątka trafią w bardzo dobre ręce - cieszył się ks. Mirosław Niewiedział przed losowaniem królików, które odbywało się po Mszy św. dla dzieci. Eucharystia rozpoczęła się, jak zawsze, w południe.

Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu królików było przygotowanie rysunku, na którym była zamieszczona tegoroczna szopka w parafii NSPJ. Oczywiście, nie mogło na rysunku zabraknąć królików. Na każdej pracy musiała być także wyrażona zgoda rodziców, że zgadzają się na przyjęcie zwierząt do domu.

- Synowie tak bardzo chcieli mieć nowe zwierzątka i proszę, ich marzenia się ziściły. Więc nasza rodzinka od dzisiaj się powiększa - śmiał się Paweł Liszka, którego synowie zostali nowymi właścicielami "kościelnych" królików.

Tegoroczną szopkę w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu przygotowała grupa wiernych pod przewodnictwem wikarego ks. Niewiedziała.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma