Nowy numer 20/2024 Archiwum

Kocham. Jak to trudno powiedzieć!

Masz sympatię, bardzo ci na niej zależy, ciągle myślisz tylko o nim (o niej), szukasz sposobów na niekonwencjonalne okazanie uczuć? Pomogą ci w tym walentynki.

Bo miłość potrzebuje obecności, a nie tylko zapracowania, ale nade wszystko nie może obejść się bez czułości - tylko przez nią rozkwita, umacnia się, oczyszcza i dojrzewa.

Zatem? 14 lutego ona będzie czekała na specjalny gest pamięci, a on będzie liczył na niebanalną obietnicę radości.

Chcemy Wam pomóc. I dajemy szansę na wyznanie miłości, zaproszenie na randkę, ogłoszenia światu, że Wasza miłość trwa, że wciąż jesteście zakochani albo że wciąż kochacie. Mimo natłoku zajęć, zabiegania, zmęczenia. Mimo tysięcy spraw na głowie, problemów codzienności i usprawiedliwień wymyślanych na poczekaniu.

Weź udział w naszym konkursie walentynkowym. Możesz wygrać nagrodę!

Co trzeba zrobić?

  1. Przygotuj swoją walentynkę, wpisz w niej swoje wyznanie. Zrób zdjęcie walentynki i przyślij ją na nasz adres: krakow@gosc.pl. Do wykonania walentynki możesz wykorzystać jeden z przygotowanych przez nas szablonów. Wystarczy, że wpiszesz do niego wyznanie i przyślesz na ten sam adres.
  2. Wasze walentynki opublikujemy w serwisie gosc.pl lub na jego stronach diecezjalnych w sobotę 13 lutego o godz. 11.
  3. Internauci będą mogli głosować na najładniejszą i najmilszą walentynkę do niedzieli 14 lutego do godz. 22. Do chwili zakończenia głosowania można przysyłać do nas walentynki, choć wiadomo: im wcześniej ją przyślesz, tym większa szansa, że więcej internautów odda na nią swój głos.
  4. Gdy Twoja walentynka zostanie opublikowana na stronie gosc.pl lub na stronach diecezjalnych, wyślij adresatowi mejlem link do niej. Będziesz miał pewność, że Twoje wyznanie trafiło właściwej osoby.
  5. Autorzy walentynek, które otrzymają największą liczbę głosów i uznanie konkursowego jury, otrzymają nagrody. Przygotowaliśmy też nagrodę specjalną - kolację dla dwojga.
  6. W sobotę 13 lutego od godz. 13 walentynki będą tematem programu katowickiego Radia eM. W czasie jego trwania prezenterzy będą na antenie czytać walentynki nadesłane na konkurs. W sobotę w tekście konkursowym opublikujemy link, który ułatwi słuchanie programu radiowego przez internet.

Regulamin konkursu znajdziesz na następnej stronie.

Poniżej szablony walentynkowych kartek - do pobrania:

« 1 2 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy