Nowy numer 25/2018 Archiwum

Zobacz także

 • PTaraski
  11.02.2016 17:06
  Który to już artykuł wspomnieniowy o Życińskim? I jeszcze, gdyby to była jakaś świetlana postać, a nie ...

  Ale widać u nas właśnie takie postacie się wspomina, anie te, o których naprawdę powinno się pamiętać.

  A jeśli już wspomnienie, to koniecznie o rezygnacji papieża Benedykta XVI. Jego rezygnacja była dla wiernych szokiem. A dzisiaj mamy w Kk to co mamy także w jej skutku.

  Najlepiej te zmiany ilustruje wideo pokazywane przez agencje informacyjne na całym świeci. Zdarzenie miało miejsce tego samego dnia i było odczytane jako swoisty komentarz i zapowiedź:


  Czy nie lepiej byłoby https://www.youtube.com/watch?v=7y_Ct38rLd8
  doceń 2
 • aristotle
  11.02.2016 18:13
  Tak Panie PTaraski,

  te wypominki o zmarłym biskupie to oczywiście ciąg politycznej poprawności w Kościele, ale i ignorancji, głupoty, kompleksów (przed uczonością biskupa:-))W Polsce ś.p. "TW Józef" był zaangażowany i popierany przez wiele środowisk przede wszystkim Agory i Gazety Wyborczej i innych. Niestety to antypolskie środowiska!!!!
  Aż mdli od panegiryków ze strony np. kard. Dziwisza, czy abp. Budzika. Ale jak się temu wszystkiemu przyglądnąć to tych wszystkich ludzi uwielbiających spuściznę zmarłego biskupa coś łączy. Zostawiam to dla myślących.
  "Po owocach ich poznacie" Mt. 7.20.
  doceń 2
 • _jasiek
  11.02.2016 18:43
  Tak. Podobnie zresztą jak ksiądz Tischner któremu te same salony dedykują sesje naukowe itp.
  doceń 2
 • CYnick
  11.02.2016 22:46
  Nie ma czym śp. Arcybiskupa, Profesora i wychowawcy przelicytować, ale opluć zawsze można. Swoją drogą - pluralizm na portalu wiara.pl zwycięża. Mimo wszystko, gratulacje.
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma