Chcemy śpiewać o Jego miłości!

27 lutego zespół DeocetriCity zaprasza do Teatru Variété na świętowanie swoich 5. urodzin.

Grupa powstała w styczniu 2011 r., ale koncert z okazji jej małego jubileuszu odbędzie się z miesięcznym poślizgiem. Nic nie dzieje się jednak bez przyczyny - z materiału zarejestrowanego podczas koncertu w Teatrze Variété powstanie bowiem debiutancka, wymarzona płyta zespołu. Jej wydanie zostanie sfinansowane ze zbiórki prowadzonej na platformie crowdfundingowej wspieram.to. Połowa pieniędzy zebranych podczas tej akcji zostanie natomiast przekazana na działalność krakowskiej fundacji wspierającej ofiary handlu ludźmi "You Can Free Us".

- DeocentriCity to grupa, którą połączyła pasja dla muzyki gospel. Wykonywaliśmy ją wspólnie jako chórzyści, uczestnicy, organizatorzy i instruktorzy warsztatów. Sercem naszego przesłania jest stawianie Boga w centrum życia. Chcemy śpiewać o Jego miłości, nadziei, jaką nam daje, chcemy pozwolić Mu się przemieniać i pomóc innym dostrzec to w naszej muzyce oraz w naszym życiu - opowiadają muzycy, którzy wciąż są głodni inspiracji, szukają nowych brzmień i rozwiązań muzycznych. Nie boją się też spełniać marzeń, dlatego piszą własne utwory i dzielą się nimi ze światem muzycznym.

- Piosenki, które znajdują się w repertuarze zespołu, to kompilacja tradycyjnych i nowoczesnych utworów gospel. Inspiracją jest dla nas dorobek muzyczny takich artystów, jak Kirk Franklin, Israel Houghton czy Myron Butler. Podczas urodzinowego koncertu zaśpiewamy zarówno utwory naszych ulubionych gospelowych artystów, jak i własne kompozycje. Byłoby nam ogromnie miło, gdybyście byli z nami tego dnia! - zachęca Weronika Cymer, która bez muzyki nie wyobraża sobie życia, a z gospel związana jest od 2004 r.

Koncert rozpocznie się o godz. 18, a szczegółowe informacje na jego temat można znaleźć na profilu wydarzenia na Facebooku. Koncertowi patronuje m.in. "Gość Krakowski".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..