Nowy numer 50/2018 Archiwum

Panie, Ty wiesz, że Cię kocham

Zapraszamy na premierę tegorocznego Misterium Męki Pańskiej w Nowym Targu.

W tym roku przedstawienie, które reżyseruje Piotr Piecha, nosi tytuł: "Panie, Ty wiesz, że Cię kocham".

Premiera spektaklu odbędzie się 5 marca (sobota) o godz. 18 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury. Kolejne przedstawienia zaplanowano na 6 marca (niedziela), 12 marca (sobota) i 13 marca (niedziela) o godz. 15 i 18.

Bezpłatne wejściówki można zamawiać pod nr. tel. (18) 266 76 55 oraz w zakrystii kościoła św. Jana Pawła II po Mszach św. Dostępne są one również w pozostałych nowotarskich kościołach.

W misterium zagrają aktorzy amatorzy, skupieni w grupie teatralnej parafii św. Jana Pawła II w Nowym Targu. Są wśród nich urzędnicy, przedsiębiorcy, dzieci, młodzież.

Podhalańskiej Pasji patronuje m.in. "Gość Niedzielny".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy