Nowy numer 28/2018 Archiwum

Nowy szef "Gościa Krakowskiego"

Kierownikiem oddziału "Gościa Niedzielnego" został Miłosz Kluba. Asystentem kościelnym redakcji pozostaje ks. Ireneusz Okarmus.

Miłosz Kluba w krakowskiej redakcji "Gościa Niedzielnego" pracuje od października 2012 roku.

We wrześniu 2015 roku jako przedstawiciel mediów odbierał z rąk bp Damiana Muskusa orędzie papieża Franciszka na Światowe Dni Młodzieży.

Zanim trafił do redakcji "Gościa Krakowskiego" studiował polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz dziennikarstwo na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

W czasie studiów współpracował z Pismem Studentów "WUJ - Wiadomości Uniwersytetu Jagiellońskiego" oraz Pismem Studentów Dziennikarstwa UPJPII - "Szpalta" (także jako redaktor naczelny).

Jest również autorem reportaży telewizyjnych "Przyjaciel młodych" (o "pokoleniu JP2", emitowany w TVP Kraków) i "Jestem, po prostu, Gracjan" (emisja w TVP1).

Należy do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich - jest członkiem zarządu krakowskiego oddziału SDP. Prowadzi zajęcia dla studentów dziennikarstwa na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.

Miłosz Kluba zastąpi Piotra Legutkę, który "Gościem Krakowskim" kierował od stycznia 2012 roku, a 24 lutego br. został dyrektorem regionalnego ośrodka Telewizji Polskiej w Krakowie.

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma