Nowy numer 28/2018 Archiwum

Cień naszego grzechu przejdź do galerii

Niezwykły przebieg miała Droga Krzyżowa dla dzieci w nowotarskiej parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa.

- Cień grzechu zawsze będzie walczył z dobrem i miłością. Cień twego lenistwa przyczynia się do ciężaru krzyża. Cień męki Pana Jezusa niech będzie zawsze w naszych sercach - mówiły dzieci z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu w czasie rozważań nietypowej Drogi Krzyżowej.

Uczestniczyły w niej w piątkowe popołudnie 11 marca.

Każdej stacji towarzyszył teatr cieni, a w rolę aktorów wcielili się m.in. rodzicie dzieci należących do parafialnej scholki "Promyki". Pięknie wybrzmiała też muzyka, zaczerpnięta m.in. ze znanych szlagierów filmowych. 

Wszystkim za wspólną modlitwę podziękował ks. Mariusz Wojdan, wikariusz parafii. Warto dodać, że nowotarska świątynia była wypełniona po brzegi wiernymi - przybyły bowiem nie tylko dzieci, ale i rodzice oraz młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma