Nowy numer 24/2018 Archiwum

Zostań bohaterem Biblii

Rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Wydawnictwo "Znak" przygotowało z tej okazji lekturę dla najmłodszych czytelników.

"Zostań bohaterem Biblii" to książka-gra dla dzieci w wieku 7-10 lat, której autorem jest Francuz Paul Beaupère. Dzieci poznają w niej Mojżesza i same mogą zdecydować, jak postąpi bohater.

- Formuła książki sprzyja osobistemu zaangażowaniu się, a przy okazji czytelnik może łatwo i przystępnie przyswoić sobie wiedzę biblijną, zdobyć różne informacje historyczne i geograficzne, a także ciekawostki dotyczące starożytnej kultury i obyczajowości. Książki mogą być także wykorzystane podczas katechezy oraz jako scenariusz rekolekcji dla młodzieży - ocenia ks. Roman Zając, biblista.

Dla naszych małych Czytelników mamy do wygrania dwa egzemplarze "Zostań bohaterem Biblii". Wystarczy do nas napisać e-mail dzisiaj do godz. 20 na adres: podhale@gosc.pl i odpowiedzieć na pytanie wraz z krótkim uzasadnieniem: "Która z biblijnych postaci jest twoją ulubioną?". Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

  • JAWA25
    12.04.2016 16:20
    "Dzieci poznają w niej Mojżesza i same mogą zdecydować, jak postąpi bohater" czyli jak, może np. uprawiać kult złotego cielca? jeśli nie chodzi o to, to z artykułu to nie wynika.
    doceń 2
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma