Nowy numer 49/2023 Archiwum

Bóg ma zawsze ciepłe serce przejdź do galerii

- Nie bójcie się zimna, bo Pan Bóg zawsze jest gorący, nasze serca są Nim ogrzane. Nie ma nigdy złej pogody - mówił ks. Tadeusz Skupień z parafii św. Katarzyny w Nowym Targu.

To już kolejny raz Inicjatywa Otwarte Uwielbienie i Dobry Club zaprosili wszystkich nowotarżan (i nie tylko) na Wielkanocny Koncert Uwielbienia. - Poprzez dobrą muzykę chcemy oddać chwałę naszemu Bogu oraz głośno i radośnie ogłaszać, że Chrystus prawdziwie zmartwychwstał! Jest pokój i nadzieja dla ciebie! - mówił Szymek Polański, jeden z inicjatorów koncertów uwielbienia.

Wokół parkowej altanki była spora grupka osób (pomimo przeraźliwego zimna), które uczestniczyły w koncercie i wspólnie z muzykami śpiewały pieśni uwielbienia.

W czasie koncertu grupa młodzieży pokazała przedstawienie, w którym młoda dziewczyna atakowana jest przez różne grzechy. W ich role wcielili się młodzi nowotarżanie. Próbowali mocnym łańcuchem związać swoją ofiarę. Ona jednak nie poddała się, a z pomocą przyszedł jej Jezus.

Oprócz koncertu i przedstawienia na gości czekały też inne atrakcje. Nie nudziły się zwłaszcza dzieci. Wykonywały prace plastyczne, a niektóre żywiołowo okrążały koncertową altankę na rowerkach lub hulajnogach.

Był również drobny poczęstunek z ciastkiem oraz herbatą z cytryną i sokiem malinowym, która cieszyła się wyjątkowym zainteresowaniem - choć trochę można  się było dzięki niej rozgrzać.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy