Nowy numer 28/2018 Archiwum

Zachwyćcie się małżeństwem

Życie w sakramentalnym związku może być piękne, co nie znaczy, że nie będzie w nim żadnych trudności – przekonują organizatorzy tygodnia modlitw za małżonków i osoby powołane do małżeństwa.

Odbędzie się on pod hasłem: „Tak na Serio”, a potrwa od 15 do 21 maja w bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa w Trzebini. – W archidiecezji krakowskiej będzie to pierwszy tego typu projekt duszpasterski. W Warszawie, w naszej salwatoriańskiej parafii na Mokotowie, miał on już dwie edycje i za każdym razem cieszył się wielkim zainteresowaniem – mówi ks. Kamil Leszczyński SDS, odpowiedzialny za przygotowanie trzebińskich dni modlitw za małżonków. Spotkania od poniedziałku do soboty będą rozpoczynały się o godz. 18 Mszą św. z kazaniem, po której będzie ok. 45-minutowa konferencja lub panel dyskusyjny. Po niej w parafialnej kawiarni, przy kawie i ciastku, będzie jeszcze okazja do rozmowy z prelegentami.

Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma