Nowy numer 38/2021 Archiwum

Rodziny - czas na piknik!

Już w najbliższą niedzielę 22 maja odbędzie się VI Parafialny Festyn Rodzinny, na który zapraszają duszpasterze z parafii NSPJ w Nowym Targu.

Nie zabraknie licznych atrakcji i zabaw dla całych rodzin, a dla dzieci - z racji Jubileuszu - będą one darmowe. Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu jest bowiem jednym z kilkunastu w naszej archidiecezji, gdzie jest Brama Miłosierdzia i odbywają się tam w każdy weekend obchody Roku Miłosierdzia dla różnych grup.

Podczas loterii fantowej rozlosowane zostaną cenne nagrody. Pieniądze uzyskane z loterii oraz kawiarenki zostaną z kolei przeznaczone na dofinansowanie wyjazdu dzieci na kolonię parafialną do Ustronia Morskiego.

Na plenerowej scenie zaplanowano też występy solistów ze Studia Piosenki "Septyma". Będą również pokazy taneczne, a nawet świat iluzji. Pod wieczór zaśpiewa parafialna schola "Promyki".

- Zapraszamy wszystkich bez wyjątku i bez względu na pogodę. Serca mamy zawsze gorące! - śmieje się ks. Mariusz Wojdan, sprawca całego zamieszania. Duchowny gorąco zachęca do udziału w loterii fantowej, bo każdy los jest pełny (na wszystkich czekają większe lub mniejsze drobiazgi), a oprócz tego bierze udział w trzech losowaniach cennych nagród. Są nimi rowery czy bezpłatne vouchery na przelot samolotem nad stolicą Podhala. Do szczęśliwców powędrują także sprzęt sportowy i mnóstwo zaproszeń na różne atrakcje.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama