Nowy numer 3/2021 Archiwum

Otwarcie o ŚDM

W sobotę 2 lipca krakowianie będą mogli się dowiedzieć szczegółów nt. funkcjonowania miasta podczas Światowych Dni Młodzieży.

Pilną kwestią dla mieszkańców i turystów przebywających w Krakowie od 26 do 31 lipca w trakcie trwania ŚDM będzie m.in. zapoznanie się ze zmienionymi zasadami poruszania się po mieście.

W budynku Filharmonii Krakowskiej (ul. Zwierzyniecka 1) od godz. 10 do 18 na pytania mieszkańców będą odpowiadali przedstawiciele: Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie, Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji, Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania, Straży Granicznej, Straży Miejskiej, Narodowego Funduszu Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Państwowej Straży Pożarnej oraz pracownicy Komitetu Organizacyjnego ŚDM Kraków 2016.

- Chcemy, aby każdy mieszkaniec Krakowa miał okazję dowiedzieć się, jak można wziąć udział w wydarzeniach i jak będzie funkcjonowało miasto w czasie ŚDM - poinformowała Anna Chmura, koordynator Sekcji Komunikacji KO ŚDM, współorganizator Dnia Otwartego Światowych Dni Młodzieży.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama