Nowy numer 28/2018 Archiwum

Rozdajemy bilety na koncert Kombii

"Gość Niedzielny" i Polskie Koleje Linowe mają dla dla naszych Czytelników 5 podwójnych zaproszeń na koncert Kombi na Równi Krupowej w Zakopanem.

Zaproszenia dostaną osoby, które dziś o godz. 20 jako pierwsze napiszą do nas na adres: podhale@gosc.pl. W zgłoszeniu należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Bilety przekażemy zwycięzcom drogą elektroniczną.

"Hej Fest" to festiwal, który trwa od 26 czerwca do 11 września na Gubałówce i Równi Krupowej. Organizatorami wydarzenia są Polskie Koleje Linowe, Urząd Miasta Zakopane i agencja eventowa "Especto". Na "Hej Fest" występują znane i cenione polskie gwiazdy. Główną ideą festiwalu jest promocja supportów - zespołów mniej znanych, ale gotowych, by pokazać się szerszej publiczności.

Podczas Światowych Dni Młodzieży koncerty nie będą się odbywać.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma