Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Dusza na dłoni przejdź do galerii

W Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej można już oglądać wakacyjny cykl wystaw "Dusza na dłoni". Pierwszy wernisaż odbył się 8 lipca.

Pierwsza wystawa prezentuje tkactwo Małgorzaty Polańskiej-Kubiak, druga płótna, tkaniny i fotografie Zofii Szwajnos oraz akryl i pastele na fotografii Andrzeja Dziuka. - Cieszymy się, że tak znamienici artyści zechcieli odwiedzić nasze skromne progi i podzielić się cząstką swoich prac, ale za to jakich prac! - mówił Bartek Koszarek, dyrektor Domu Ludowego.

- Dla mnie jedną z ważniejszych prac na tej wystawie, a jednocześnie nawiązującą do cyklu "Dusza na dłoni" to obraz, na którym namalowałam męża wspinającego się na Mont Blanc. To była nasza wspólna wyprawa. Pewnych rzeczy nie da się utrwalić od razu, nie można wyciągnąć aparatu, albo pędzla - mówi Zofia Szwajnos.

Wszystkie wystawy z cyklu "Dusza na dłoni" można oglądać w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej przez całe wakacje (codziennie w godz. 10-20, za wyjątkiem dni wernisaży). Obecne trzy wystawy będą prezentowane do 20 lipca. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma