Nowy numer 30/2021 Archiwum

Przejść przez labirynt życia

Do 1 sierpnia włącznie można wziąć udział w niezwykłym konkursie fotograficznym pt. "Labirynt życia".

W ramach Światowych Dni Młodzieży zorganizował go Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie nocnej fotografii specjalnej instalacji zatytułowanej "Labirynt życia", która znajduje się na terenie sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie.

"To wielowymiarowa akcja o charakterze edukacyjnym, łącząca w sobie tak istotne współcześnie aspekty, jak potrzebę poszukiwania duchowości i refleksji nad dorobkiem Jana Pawła II - Ojca, którego słowa oraz postawa - pozbawione fałszu i pozy - trafiały wprost do młodych ludzi" - wyjaśnili organizatorzy.

Inicjatywa odbywa się w zarówno w świecie realnym, jak i w wirtualnej rzeczywistości poprzez media społecznościowe. Najpierw bowiem należy dołączyć do jej fanpage'u na Facebooku, a następnie udać się do sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie (ul. Totus Tuus 30).

Aby rozwiązać zagadkę konkursu, należy przygotowaną na tym obszarze instalację rozświetlić w odpowiedni sposób, co odkryje tajemnicę całego układu plansz. Rozwiązanie konkursu w postaci zdjęcia rozświetlonej ścieżki należy zamieścić na stronie wydarzenia na Facebooku oraz na swojej tablicy lub na Instagramie, oznaczając je hashtagiem #LabiryntZycia #LabiryntŻycia lub w #LabirynthOfLife.

"Labirynt Życia to zaproszenie do przeżycia niecodziennej przygody, odkrycia tego, co nieznane i niewidoczne na pierwszy rzut oka. Kryje on w sobie niezwykłą tajemnicę, której poznanie sprawi Wam na pewno wiele radości i satysfakcji" - podkreślono na stronie wydarzenia.

W konkursie można wziąć udział do 1 sierpnia, przesyłając nieograniczoną liczbę fotografii. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne i książkowe. Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są pod adresem: www.labiryntzycia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama