Nowy numer 2/2021 Archiwum

O miłosierdziu na spokojnie

Siostry Niepokalanego Serca Maryi zapraszają na rekolekcje dla dziewcząt "Porozmawiajmy spokojnie o... miłosierdziu", które odbędą się w Kalwarii Zebrzydowskiej i potrwają od 12 do 14 sierpnia.

Jak podkreśla ks. Mateusz Wójcik, prowadzący rekolekcje, spotkanie wpisuje się zarówno w Rok Miłosierdzia, jak i w kontekst Światowych Dni Młodzieży.

- Ma to być odpowiedź na wezwanie papieża Franciszka przed Jubileuszem Miłosierdzia: "Pragnę bowiem, aby jubileusz był żywym doświadczeniem bliskości Ojca, niejako dotknięciem ręką Jego czułości, aby wiara każdego wierzącego umocniła się, a tym samym jego świadectwo stawało się coraz bardziej skuteczne" - mówi ks. Wójcik.

W programie rekolekcji znajdą się codzienna Msza św., spowiedź, adoracja Najświętszego Sakramentu, konferencje, spotkania, możliwość rozmowy, ciekawe wieczory, skrzynka pytań, dobre filmy.

Organizatorzy zachęcają, by zabrać ze sobą Pismo Święte, zeszyt i coś do pisania, instrument muzyczny, rzeczy osobiste, dobry humor i szczyptę optymizmu.

Zapisy trwają jeszcze do 10 sierpnia - można więc jeszcze dołączyć do grona uczestników. Szczegóły można znaleźć na stronie: siostry.info.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama