Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zobacz także

 • PTaraski
  17.10.2016 08:29
  To byłaby radosna wiadomość, byłaby gdyby nie fakt, że kościół na Białych Morzach to ohydny moloch, a co najgorsze zbudowany w najgorszym protestanckim stylu. Ołtarz jest w środku, a celebrans zajmuje miejsce, gdzie w kościołach katolickich znajduje się Najświętszy Sakrament, tak, że zamiast celebrowania ofiary Chrystusa, będzie celebrowanie celebransa, czyli człowieka.

  Daruję sobie tutaj przypominanie słów Katechizmu, który mówi, że przed przyjściem antychrysta powstanie pseudo-religia, w której człowiek będzie celebrował samego siebie [KKK 675 - 676].

  Myślę, że to wszystko powinno budzić nasz wielki niepokój. Proboszcz i parafianie powinni zadbać o przebudowę i to jak najszybciej. Może przy nowym ordynariuszu będzie to możliwe, miejmy nadzieję, że będzie to człowiek Boży, anie kandydat GW. A przebudowa powinna nastąpić jak najszybciej.
  doceń 6
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma