Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zobacz także

 • Gość
  08.12.2016 23:56
  Bogu dzięki za wybitnego człowieka czyli obrońcę biskupa Petza i autora wielu "wybitnych wypowiedzi" od których włos się jeży na głowie
  doceń 12
 • Gość
  09.12.2016 08:08
  Gościu jeśli Ci się jeży włos na głowie, to idź do fryzjera... on odpowiednio uformuje Twoja głowę.
  doceń 5
 • Jacek
  09.12.2016 11:02
  Oni wszyscy są wybitni.... W manipulacji owieczkami...
  doceń 1
 • Sylva
  28.01.2017 16:31
  Oglądałem z wielką uwagą ingres nowego Biskupa diecezji krakowskiej, śledząc każde słowo z jego przemyślanej i przesiąkniętej troska o Kościół powszechny i krakowski. homilii. Wielkie, głębokie i patriotyczne kazanie. Lubię naszych krakowskich biskupów, ale słowa Ks. Biskupa Jana Szkodonia mnie ogromnie zaskoczyły. Biskup Szkodoń w swoim słowie zachwycony tym co dzieje się w diecezji krakowskiej, gdzie - jak można było się domyśleć jego mowy - wszystko idzie dobrze, jest super, jest plan działania i tylko czeka aby Arcybiskup Marek wstrzelil się w ten plan przygotowany przez Kardynała Dziwisza i Biskupów z nim urzędujących i go realizował!! Jaki stąd wniosek: my tu jesteśmy ważniejsi, bo tu jesteśmy, wiemy, co robić, mamy plan, mamy spojrzenie w tył i w przód i czekamy że arcybp Marek się do tego dostosuje !!
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma