Nowy numer 33/2018 Archiwum

Konkurs! Mikołajki w Chochołowskich Termach

Do rozdania mamy dwie podwójne wejściówki.

6 grudnia warto wybrać się do Chochołowskich Term. Będzie tam można spotkać samego Mikołaja i zrobić sobie zdjęcie w jego wyjątkowych saniach. Każde dziecko i dorosły będą mieć szansę opowiedzieć mu o swoich marzeniach świątecznych.

Chochołowskie elfy podpowiadają, że goście term powinni bardzo uważnie otwierać szafki, bo na najgrzeczniejszych czekają prezenty.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania dwa podwójne bilety do Chochołowskich Term, które będzie można zrealizować w dowolnym czasie.

Wystarczy do nas napisać e-maila: podhale@gosc.pl, a w nim podać, jakie trzy strefy basenowe znajdują się w Chochołowskich Termach. Na odpowiedzi czekamy do godz. 21. Wśród osób, które napiszą do nas i podadzą właściwe odpowiedzi, rozlosujemy dwóch szczęśliwców. Uwaga! Proszę w korespondencji podać numer telefonu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma