GN 32/2018 Archiwum

Orszakowy konkurs fotograficzny

Swoje zdjęcia z Orszaków Trzech Króli będzie można nadsyłać do naszej redakcji do poniedziałku. Nagrody czekają!

Bohaterami barwnych pochodów, organizowanych w wielu polskich miastach 6 stycznia, są nie tylko ci przebrani za Kacpra, Melchiora, Baltazara oraz Świętą Rodzinę. W postać króla zmierzającego do Betlejem wciela się przecież każdy uczestnik orszaku - czy przebrany, czy nie.

Zachęcamy naszych Czytelników, by - mając do dyspozycji mniejsze i większe aparaty fotograficzne, komórki czy tablety - spróbowali udokumentować swój udział w Orszaku Trzech Króli i oddać na zdjęciu atmosferę panującą w maszerującym tłumie.

Zdjęcia, których dłuższy bok powinien mieć co najmniej 1200 pikseli, można nadsyłać do poniedziałku, do godz. 8. Tego samego dnia opublikujemy na naszej stronie specjalną galerię z fotografiami Czytelników. Najlepsze prace nagrodzimy albumami Wydawnictwa "Biały Kruk".


Przesyłając prace na konkurs, zgłaszający wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zdjęcia na stronie: krakow.gosc.pl. Redakcja zastrzega sobie prawo doboru publikowanych zdjęć i odrzucenia tych, które nie będą spełniały wymogów technicznych.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma