Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Wideopodziękowanie dla kardynała

Powstaje film dla kard. Stanisława Dziwisza, który kończy posługę metropolity w archidiecezji krakowskiej. Przyłączyć może się każdy!

Wystarczy nagrać (np. telefonem komórkowym) ok. 20 sekund swojego podziękowania dla kardynała i zamieścić filmik na stronie: dziekujemykardynalowi.krakow2016.com.

- Bardzo ważne, żeby nagranie miało dobry dźwięk, więc prosimy nagrywać materiał w cichym miejscu - mówi Monika Rybczyńska, która odpowiadała za stronę graficzną Światowych Dni Młodzieży.

- Zmontowany film puścimy 21 stycznia podczas rekolekcji "Ogień dla nas i całego świata" w bazylice Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Dotychczas kardynał wpadał na nie niezapowiedziany, tym razem będziemy przygotowani i będziemy mieć dla niego niespodziankę - dodaje.

W dniu najbliższych rekolekcji w położonym tuż obok sanktuarium św. Jana Pawła II na Białych Morzach odbędzie się Msza św. dziękczynna za posługę kard. Dziwisza.

Choć inicjatywa powstała wśród wolontariuszy ŚDM, do akcji może się przyłączyć każdy, niezależnie od wieku. Filmy można dodawać do 16 stycznia. Zamieszczone nagrania można także udostępniać w serwisach społecznościowych z oznaczeniem #DziękujemyKardynałowi.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma