Nowy Numer 41/2021 Archiwum

Wideopodziękowanie dla kardynała

Powstaje film dla kard. Stanisława Dziwisza, który kończy posługę metropolity w archidiecezji krakowskiej. Przyłączyć może się każdy!

Wystarczy nagrać (np. telefonem komórkowym) ok. 20 sekund swojego podziękowania dla kardynała i zamieścić filmik na stronie: dziekujemykardynalowi.krakow2016.com.

- Bardzo ważne, żeby nagranie miało dobry dźwięk, więc prosimy nagrywać materiał w cichym miejscu - mówi Monika Rybczyńska, która odpowiadała za stronę graficzną Światowych Dni Młodzieży.

- Zmontowany film puścimy 21 stycznia podczas rekolekcji "Ogień dla nas i całego świata" w bazylice Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Dotychczas kardynał wpadał na nie niezapowiedziany, tym razem będziemy przygotowani i będziemy mieć dla niego niespodziankę - dodaje.

W dniu najbliższych rekolekcji w położonym tuż obok sanktuarium św. Jana Pawła II na Białych Morzach odbędzie się Msza św. dziękczynna za posługę kard. Dziwisza.

Choć inicjatywa powstała wśród wolontariuszy ŚDM, do akcji może się przyłączyć każdy, niezależnie od wieku. Filmy można dodawać do 16 stycznia. Zamieszczone nagrania można także udostępniać w serwisach społecznościowych z oznaczeniem #DziękujemyKardynałowi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama