Nowy numer 37/2021 Archiwum

Ogólnopolska Spartakiada Zimowa

"Nabierzcie Ducha i sięgnijcie po 7 cudów z nie z tego świata" - tak brzmi hasło zawodów.

7. Ogólnopolską Spartakiadę Zimową dla dzieci i młodzieży organizuje Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej i Stacja Narciarska Koninki. Zawody odbędą się 18 lutego w Koninkach koło Poręby Wielkiej, pod hasłem: „Nabierzcie Ducha i sięgnijcie po 7 cudów nie z tego świata”. Jak co roku ideą naszego wydarzenia jest zachęcenie młodych do aktywnego trybu życia oraz promowanie zasad fair play.

Udział w Spartakiadzie jest całkowicie bezpłatny. Młodzi zawodnicy będą zmagać się w trzech konkurencjach: slalom gigant narty, slalom gigant snowboard oraz "zjazd na byle czym". Wzorem ubiegłych lat organizatorzy przewidują również konkurencję dla osób duchownych! Nie zabraknie także atrakcji dla całych rodzin, dla których przygotowane są specjalne rozgrywki zimowe oraz quiz związany z siedmioma darami Ducha Świętego i dyscyplinami sportów zimowych.

Na zwycięzców czekają cenne nagrody; między innymi karnety na stok narciarski, wejściówki do Parku Wodnego, sprzęt sportowy, książki i wiele innych! Żaden uczestnik nie ukończy Spartakiady z pustymi rękami.

Zapisów dokonuje się poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej www.spartakiadazimowa.pl. Tam też można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące zawodów, regulamin oraz relacje z poprzednich edycji Spartakiady.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama