Nowy numer 24/2018 Archiwum

Z GPS-em do miłości

Stowarzyszenie "GPS Kalwaria" (znane m.in. z poprzedzającej Światowe Dni Młodzieży akcji "Busem do marzeń") zaprasza 18 lutego na spotkanie "Kierunek: Miłość".

Podczas konferencji, świadectw i warsztatów poświęconych tematyce relacji damsko-męskich i związanych z nimi wyzwań z młodzieżą spotkają się Beata i Marcin Mądrzy, Michał "Pax" Bukowski czy Zuzanna Szczypuła, związani z Fundacją "Rób to, co kochasz".

"Pragniemy, aby każdy z uczestników mógł znaleźć coś dla siebie - dlatego na scenie wystąpi zarówno małżeństwo z doświadczeniem (rodzinnym i profilaktycznym), jak i młodzi narzeczeni" - zapowiadają organizatorzy. "Każde z wystąpień prowadzić będzie do Bożego charakteru związków i miłości Bożej jako źródła wszelkich innych relacji" - podkreślają.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej (ul. Broniewskiego 3) i potrwa od godz. 15 do 21.45. Zakończy je koncert Michała Bukowskiego i zespołu niemaGOtu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma