Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zobacz także

 • Piotr_Adamczyk
  10.04.2017 20:53
  Kiedyś Kościół będzie musiał przeprosić za te kłamstwa wygłaszane z ambony.
  doceń 26
 • velario
  11.04.2017 00:50
  Z powyższej relacji wynika, że Bp Jędraszewski chyba zapomniał, że nie odbywa pogadanki historycznej ani nie znajduje się w studiu telewizyjnym i wygłasza komentarz do najnowszych newsów, ale sprawuje Najświętszą Ofiarę. Prywatne poglądy księdza biskupa mnie w ogóle nie interesują, a jeżeli kogoś interesują - to niech je im udostępnia w inny sposób, a nie z ambony. Kościół, a już zwłaszcza Msza święta, to nie jest odpowiednie miejsce i moment na takie perory.
  doceń 39
 • Stanisław_Miłosz
  11.04.2017 12:46
  A to się, sądząc po "docenieniach", throlle - i ci gw-mentalni, i ci od "pancernej brzozy" - zaktywizowali! Niesamowite!
  doceń 38
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma