Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Jezu, nie pamiętaj moich obelg przejdź do galerii

Parafianie z Cichego przeszli ulicami wioski w Drodze Krzyżowej.

- Idę z Tobą, Jezu Skazańcu, bo wiem, że Twoje słowa nie przeminą, a idąc, proszę: nie pamiętaj tych moich zdań i słów, którymi kogoś osądzałem, ferowałem niesprawiedliwie wyroki, potępiałem, skazywałem na pogardę, milczenie i samotność - mówili 10 kwietnia w czasie pierwszego rozważania parafianie z Cichego.

Droga Krzyżowa rozpoczęła się przy budującej się szkole w Cichem, potem górale wyruszyli tzw. starą drogą. Wielki drewniany krzyż nieśli przedstawiciele różnych grup parafialnych i wszystkich miejscowości należących do parafii: Cichego, Miętustwa, Ratułowa, Starego Bystrego i Czerwiennego. Nabożeństwo prowadził wikary ks. Karol Paluch wraz z organistą.

Drogę zabezpieczali strażacy z OSP Ciche Dolne, a także harcerze z Miętustwa.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma