Nowy numer 07/2020 Archiwum

Rajd Rowerowy śladami św. Jana Pawła II

Nowotarska parafia św. Jana Pawła II wraz ze współorganizatorami zaprasza do udziału w VI Rajdzie Rowerowym śladami św. Jana Pawła II po Podhalu, który odbędzie się 1 maja 2017 r.

W tym roku organizatorzy zapraszają na dwie trasy. Pierwsza będzie bardzo łagodna i krótka. Można w niej wziąć udział bez względu na pogodę. Rowerzyści wyjadą z Równi Szaflarskiej na nowotarskie lotnisko i wrócą z powrotem na teren świątyni. Druga trasa będzie wiodła przez Ludźmierz i Rogoźnik do Czarnego Dunajca. Rowerzyści przez te same miejscowości wrócą do Nowego Targu. 

Rajd odbywa się w normalnych warunkach drogowych, wymagane jest ubezpieczenie i obowiązkowo kask. Trasa do Czarnego Dunajca wiedzie ścieżką rowerową. Dzieci uczestniczą w rajdzie wraz z rodzicami lup przy pisemnej ich zgodzie.

Szczegółowe informacje oraz zapisy pod nr tel. 781-553-767.

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama