Nowy numer 37/2021 Archiwum

Wygrajcie darmowy lot do Lourdes!

Aż cztery bilety na lot z Krakowa do Lourdes i z powrotem mamy dla laureatów III Archidiecezjalnego Konkursu Gazetek Parafialnych im. ks. prał. Tadeusza Juchasa.

Trwa III Archidiecezjalny Konkurs Gazetek Parafialnych im. ks. prałata Tadeusza Juchasa. Zgłoszenia przyjmujemy do 5 maja. Przypomnijmy, że finał odbędzie się w Ludźmierzu w sobotę 20 maja. Do sanktuarium Gaździny Podhala zapraszamy reprezentacje wszystkich zgłoszonych zespołów redakcyjnych gazetek parafialnych i stron internetowych. W programie ludźmierskiego spotkania są m.in. warsztaty redakcyjne, wspólna Msza św. i, oczywiście, ogłoszenie wyników.

Miło nam donieść, że na laureatów czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Są to 4 bilety na podróż samolotem na trasie z Krakowa do Lourdes i z powrotem. Nagrodę ufundował Kraków Airport wspólnie z przyjaciółmi z Francji. - Atrakcją będzie nie tylko sam przelot, ale i obsługa pasażerów, którzy wejdą do Business Lounge  - mówi Monika Pabisek z Kraków Airport. Na laureatów będą też czekać zestawy gadżetów od lotniska. 

Ponadto będą przyznane nagrody rzeczowe i vouchery do Term Chochołowskich i pakiety biletów od PKL. Sponsorami naszego konkursu są też lokalni przedsiębiorcy, m.in. firma Andrzeja Gąsienicy-Makowskiego ze Stolicy Podhala, Adam Rajski - właściciel marketu "Rajski" w Nowym Targu, Krzysztof Wadowski, właściciel salonu samochodowego KIA w Nowym Targu.

Organizatorem konkursu jest "Gość Krakowski" wspólnie z sanktuarium Matki Boskiej Ludźmierskiej. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął abp Marek Jędraszewski, metropolita krakowski.

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama