GN 45/2018 Archiwum

Przedszkolna radość na początek weekendu przejdź do galerii

Występy wszystkich dzieci, wiele darmowych atrakcji, a przede wszystkim bardzo familijna atmosfera. Tegoroczny Piknik Rodzinny, zorganizowany przy Samorządowym Przedszkolu w Czarnym Dunajcu, już za nami.

Tradycyjnie rodzinne świętowanie rozpoczęło się od występów wszystkich dzieci chodzących do przedszkola. Maluchy wystąpiły w swoich grupach. I, jak zawsze, wypadły rewelacyjnie. - Cieszę się, że jesteście z nami tak licznie obecni. To piękny, radosny czas, spędzany w gronie rodzinnym - zaznaczyła 10 czerwca Anna Kaczmarczyk, dyrektor przedszkola. Podziękowała też licznym sponsorom za pomoc przy organizacji pikniku. Wśród nich był czarnodunajecki samorząd.

Kiedy występy zakończyły się, dzieci ruszyły na bezpłatne atrakcje. Miały do dyspozycji zjeżdżalnie dmuchane, karuzele. Tłum gromadził się przy stanowiskach z malowaniem twarzy.

Przedszkolanki i pracownicy przedszkola zadbali także o pyszny poczęstunek. Do dyspozycji wszystkich były m.in. smaczne ziemniaki z grilla, kaszanka i kiełbaska.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy