Nowy Numer 41/2021 Archiwum

Przedszkolna radość na początek weekendu przejdź do galerii

Występy wszystkich dzieci, wiele darmowych atrakcji, a przede wszystkim bardzo familijna atmosfera. Tegoroczny Piknik Rodzinny, zorganizowany przy Samorządowym Przedszkolu w Czarnym Dunajcu, już za nami.

Tradycyjnie rodzinne świętowanie rozpoczęło się od występów wszystkich dzieci chodzących do przedszkola. Maluchy wystąpiły w swoich grupach. I, jak zawsze, wypadły rewelacyjnie. - Cieszę się, że jesteście z nami tak licznie obecni. To piękny, radosny czas, spędzany w gronie rodzinnym - zaznaczyła 10 czerwca Anna Kaczmarczyk, dyrektor przedszkola. Podziękowała też licznym sponsorom za pomoc przy organizacji pikniku. Wśród nich był czarnodunajecki samorząd.

Kiedy występy zakończyły się, dzieci ruszyły na bezpłatne atrakcje. Miały do dyspozycji zjeżdżalnie dmuchane, karuzele. Tłum gromadził się przy stanowiskach z malowaniem twarzy.

Przedszkolanki i pracownicy przedszkola zadbali także o pyszny poczęstunek. Do dyspozycji wszystkich były m.in. smaczne ziemniaki z grilla, kaszanka i kiełbaska.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama