Nowy numer 31/2021 Archiwum

Gość na Polach

Pomoc Kościołowi w Potrzebie i "Gość Krakowski" zapraszają na środowe spotkania filmowe pod hasłem: "Gość na Polach". Najbliższe już 14 czerwca.

Celem pokazów i dyskusji jest przybliżenie sytuacji w krajach objętych konfliktami zbrojnym oraz tam, gdzie chrześcijanie są zagrożeni.

Współorganizowane przez krakowskie biuro PKWP i krakowski oddział "Gościa Niedzielnego" spotkania będą się odbywały przy ul. Stradomskiej 6, w "Polach Dialogu" - miejscu łączącym wystawę poświęconą prześladowaniom chrześcijan z kawiarnią (więcej o samych "Polach Dialogu" w tekście - "Gołąbek pokoju na celowniku").

Podczas dwóch pierwszych spotkań zaprezentowane zostaną filmy o sytuacji w Syrii (14 czewca) i Iraku (28 czerwca). Po projekcji będzie czas na dyskusję. Każde ze spotkań rozpocznie się o godz. 19 i potrwa około 1,5 godziny. Wstęp wolny.

W trakcie pokazów i dyskusji będzie można wesprzeć prześladowanych chrześcijan kupując kawę, herbatę lub pamiątki z Ziemi Świętej, a także książki i płyty objęte patronatem PKWP.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama