Nowy numer 30/2021 Archiwum

Wakacje czas zacząć

Wyczekiwane, upragnione... W końcu są!

W małopolskich szkołach, podobnie jak w placówkach w całym kraju, uczniowie dostali już do rąk świadectwa, które podsumowują ich pracę przez ostatnich 10 miesięcy.

"Ufam, że mijający rok szkolny był dla Was owocnym czasem rozwoju różnych pasji i zainteresowań. Nadszedł czas wypoczynku. Bardzo Was proszę o bezpieczne zachowania na wakacjach. Podobnie jak Waszym Rodzicom i Nauczycielom zależy mi, abyśmy wszyscy razem mogli przywitać nowy rok szkolny w dniu 4 września 2017 roku" - napisała w liście do uczniów Barbara Nowak, małopolski kurator oświaty, która również życzy im, by odpoczywali, podziwiając piękno przyrody, skarby kultury, spotykając interesujących ludzi.

W Zespole Szkół nr 1 w Cichem rok szkolny 2016/2017 był szczególny, bo uczniowie uczyli się w tymczasowych salach, zrobionych w sali gimnastycznej. Trwa bowiem budowa nowej szkoły.

Pomimo przejściowych warunków cała uroczystość zakończenia przebiegła sprawnie. Były życzenia udanych wakacji od dyrekcji, a młodzież tańcem wprowadziła wszystkich w letni nastrój.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama