Nowy numer 24/2018 Archiwum

Zobacz także

 • Gość
  16.08.2017 08:56
  Skąd się wziął problem gender ? ano nie pojawił się z "powietrza". Każda patologia ma swoje źródło w innej wcześniejszej tolerancji dla zła. Tym złem, na który kościół przestał zwracać uwagę są rozbite rodziny, zdrady, rozwody i kolejne związki. Stąd tylko kolejny krok do gender, poligamii i innych dewiacji.
 • Gość
  16.08.2017 09:20
  Problem gender ? A może zająć się starym lecz wciąż aktualnym w Polsce problemem alkoholizmu ? Ile z tego powodu rozbitych rodzin, zaniedbanych dzieci, śmiertelnych wypadków na drogach. A niestety piją księża, piją świeccy, matki i ojcowie, pije młodzież ale pozostali tolerują pijaków wokół siebie. Kościół zajmuje się tematem raz do roku albo wcale.
  doceń 7
 • Gość
  16.08.2017 12:19
  Módlmy się za nawrócenie kościoła w Polsce na katolicyzm! Nie wysługujcie się dłużej Pisowi!
  doceń 8
 • Gość
  16.08.2017 13:28
  Powyższe opinie nieprzychylne abp Jędraszewskiemu nie zmienią nauki Kościoła i Prawa Bożego. Bóg stworzył mężczyznę i kobietę na obraz Boży ich stworzył. Człowiek przez ideologię Gender tego nie zmieni. Nie zmieni tego chociaż dokona kilkudziesięciu wpisów w ,, Gościu,, nieprzychylnych abp. Jędraszewskiemu .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma