Nowy numer 39/2020 Archiwum

"Fatima. Ostatnia tajemnica" już w kinach

Dla naszych czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na film oraz zniżkę na bilety do Multikina.

"Fatima. Ostatnia tajemnica" łączy elementy filmu dokumentalnego i fabularnego. Jak piszą twórcy obrazu, ujawnia on "nieznane fakty i przedstawia fascynujący przegląd zdarzeń, które na długo zapadną w pamięć i serca widzów". Zapewniają, że dodatkowym odkryciem dla polskich widzów będą liczne wątki opowieści o maryjnych objawieniach, które dotyczą naszego kraju.

"Film, który właśnie trafia do wybranych kin, przedstawia nie tylko historię samych objawień. Moją uwagę zwróciło przede wszystkim - i to wydaje mi się jego największą wartością - umieszczenie objawień w szerokim kontekście historycznym oraz próba odpowiedzi na pytanie, czy i jak przesłanie Matki Bożej Fatimskiej zmieniło historię ostatniego stulecia. I dlaczego Matka Boska objawiła się w roku 1917" - pisze o filmie "Fatima. Ostatnia tajemnica" Edward Kabiesz (więcej w tekście: Jak Fatima zmieniła świat?).

Dla czytelników "Gościa Krakowskiego" mamy dwa podwójne zaproszenia na seanse w krakowskim Multikinie (ul. Dobrego Pasterza 128). By je zdobyć, wystarczy przysłać na adres: milosz.kluba@gosc.pl odpowiedź na pytanie: "Ile razy Maryja objawiała się dzieciom z Fatimy - Franciszkowi, Hiacyncie i Łucji?". Dwa najszybsze zgłoszenia otrzymają po jednym podwójnym zaproszeniu.

Zwycięzców poinformujemy drogą mejlową. Dla pozostałych czytelników mamy zniżkowe bilety w cenie 13 zł na seans 22 sierpnia o 17.15 w Multikinie. Wystarczy podać w kasie hasło: "Gość Krakowski".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama