Nowy numer 46/2018 Archiwum

62 tony piasku w centrum miasta

Na rynku w Nowym Targu - pomimo niesprzyjającej pogody - lato na całego. Niektórzy grają nawet w siatkówkę... plażową.

Przez całą niedzielę 3 września na rynku odbywał się Pierwszy Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ. Stąd właśnie przed ratuszem i przed fontannami wysypano aż 62 tony piasku.

Pomimo kiepskiej pogody - termometry wskazywały zaledwie kilka stopni powyżej zera - chętnych do wzięcia udziału w turnieju nie brakowało. Na plażowym boisku zameldowało się ponad 20 drużyn.

Turniej wpisał się w program festynu na rzecz Fundacji "Szczęśliwe Jutro", która stara się o otwarcie domu dla młodych matek we Wróblówce koło Czarnego Dunajca. Stara szkoła, w której ma powstać dom, musi najpierw zostać wyremontowana.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy