Nowy numer 3/2021 Archiwum

Zamachy terrorystyczne - codzienność czy incydent?

Pod takim hasłem odbędzie się 27 września pierwsza debata w ramach cyklu "Gość na Polach". Dyskutować będą Jan Rokita i Maciej Milczanowski.

Czy w Polsce możemy czuć się bezpiecznie? Czy nasz kraj może stać się celem zamachu terrorystycznego? Jak traktować coraz częstsze medialne doniesienia o kolejnych zamachach? Jakie zagrożenia niosą ze sobą cyberataki? Na te i inne pytania będą szukali odpowiedzi goście kolejnego spotkania z cyklu "Gość na Polach": były poseł na Sejm, a obecnie wykładowca akademicki Jan Rokita oraz Maciej Milczanowski, były oficer 21 Brygady Strzelców Podhalańskich, uczestnik dwóch misji wojskowych (na Wzgórzach Golan i w Iraku), obecnie również wykładowca akademicki.

Tak jak dotychczas, w przypadku projekcji filmów o prześladowaniach chrześcijan, spotkanie rozpocznie się o godz. 19 (środa, 27 września) w prowadzonych przez krakowskie biuro Pomocy Kościołowi w Potrzebie "Polach Dialogu" (ul. Stradomska 6).

Po raz pierwszy spotkanie współorganizowane przez PKWP i "Gościa Krakowskiego" będzie miało formę debaty. Od tej pory filmy i dyskusje będą się w "Gościu na Polach" przeplatały.

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama