Nowy numer 3/2021 Archiwum

Wymodlić małżonka

Po raz kolejny w Krakowie ruszą modlitwy o dobrego męża i o dobrą żonę.

Msze św. w tej intencji będą odprawiane w każdy trzeci poniedziałek miesiąca w kościele św. Szczepana przy ul. Sienkiewicza 19. Pierwsza z nich odbędzie się już 16 października o godz. 19.15.

Akcja modlitewna trwa w Krakowie już od kilku lat. Jak przekonują uczestnicy poprzednich nabożeństw, poszukiwanie przyszłego małżonka najlepiej zacząć właśnie od modlitwy. - Warto w Panu Bogu szukać spokoju i zaufania, że to po prostu przyjdzie w odpowiednim momencie - twierdzi Iwona.

Podobne zdanie ma Bartek. - Wiara ma moc! Już nieraz zmieniła moje życie na lepsze, dlatego warto się modlić też o dobrą żonę - mówi.

Z kolei Paulina przekonuje, że modląc się, powierza swoje życie w dobre - bo Boskie - ręce. - Chcę wszystkie decyzje podejmować z Nim, żeby później niczego nie żałować - przekonuje.

Po wspólnej Eucharystii Duszpasterstwo Akademickie "U Szczepana" organizuje zabawę taneczną w piwnicach Arcybractwa Miłosierdzia przy ul. Siennej 5.

DA "U Szczepana" ma dla studentów jeszcze jedno zaproszenie. Od 8 do 10 października zaplanowano dla nich rekolekcje na dobry początek kolejnego semestru pt. "Dotknij Jezusa".

"Zapraszamy wszystkich studentów - świeżaków, zaawansowanych i tych wiecznych - do wspólnej modlitwy. Wejdź w nowy rok akademicki z Jezusem, zaufaj Mu" - zachęcają organizatorzy na stronie wydarzenia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama