Nowy numer 25/2018 Archiwum

Zobacz także

  • KJ
    25.10.2017 10:26
    Muszę przyznać, że bardzo, bardzo cieszyłem się na nominację x. Grzegorza na biskupa pomocniczego. Znałem go jako bardzo inteligentnego i ortodoksyjnego księdza. Jednak jako biskup bardzo mnie rozczarował. Inteligencja pozostała, ale ortodoksyjność gdzieś się rozmyła w próbie przypodobania się wszystkim - od oazy, przez Odnowę w Duchu świętym po wspólnoty protestanckie...

    Mam nadzieję, że jako ordynariusz, musząc podejmować nieraz bardzo trudne decyzje personalne i kanoniczne, trochę dojrzeje i będzie ciężko pracował jako katolicki biskup, a nie tylko duszpasterska gwiazda.

    A jako krakowski biskup pomocniczy - x. Wojciech Węgrzyniak! Będzie dobry tandem: Jędraszewski-Węgrzyniak :)

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma