W stronę lata

Zima zbliża się do nas wielkimi krokami, na szybko zmieniamy opony w samochodach na te przystosowane do jazdy, m.in. na mrozie i śniegu. Tymczasem wystarczy np. 2-3 godziny lotu samolotem i jesteśmy w innym, słonecznym świecie!

W Kraków Airport wystartowała zimowa siatka połączeń. Pasażerowie mogą skorzystać aż z 88 połączeń, z których 16 to nowości. Dzięki takiej liczbie oraz różnorodności kierunków, każdy z pewnością znajdzie interesującą go trasę.

- Cieszymy się z coraz większej dywersyfikacji naszej siatki połączeń. Wśród nowości będą zarówno miasta na południu, m.in.: Ateny, Lizbona, Marsylia, Sewilla, a także nowość na kontynencie afrykańskim - Marrakesz, jak i kierunki północne: Malmö, Göteborg, Glasgow. Na uwagę zasługuje także rozwój połączeń z miastami Europy Środkowej: Pragą, Berlinem oraz Norymbergą - mówi Radosław Włoszek, prezes Kraków Airport.

Entuzjastom zimowych klimatów polecamy loty do rejonów posiadających popularne kurorty narciarskie, np. połączenie Swiss International Airlines do Zurychu lub easyJet do Bazylei. Prawdziwą gratką dla miłośników Skandynawii będą trasy linii Finnair do Helsinek, linii Norwegian do Sztokholmu, Bergen, Kopenhagi, Oslo, Stavanger i Trondheim. Połączenia do Oslo oferuje również Ryanair, a do Sztokholmu i Kopenhagi - linie lotnicze SAS. Wspominaną już skandynawską nowością jest Göteborg, do którego pasażerowie mogą polecieć linią lotniczą Ryanair.

I, co najważniejsze, dla tych, którzy jeszcze nie chcą rozstać się ze słońcem i wolą cieplejsze kierunki, również dostępnych będzie wiele tras. Tradycyjnie Kraków Airport oferuje liczne połączenia do miast włoskich: Mediolanu, Neapolu, Wenecji, Cagliari, Rzymu, Pizy. Pojawią się też bardziej egzotyczne kierunki, czyli Marrakesz oraz Tel Aviv. Dostępne są także 4 razy w tygodniu loty na Wyspy Kanaryjskie (gdzie obecnie temperatura wynosi średnio 25 stopni Celsjusza).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..