Nowy numer 39/2020 Archiwum

Boska Impreza Wolności

Odbędzie się ona w 99. rocznicę odzyskania niepodległości, by w nietypowy sposób uczcić to ważne wydarzenie, a jednocześnie wesprzeć Małopolskie Hospicjum dla Dzieci.

Impreza rozpocznie się 11 listopada o godz. 20 modlitwą uwielbienia prowadzoną przez wspólnotę Góra Oliwna w krakowskim hotelu Europejskim. Będzie to czas modlitwy za Polskę z prośbą o błogosławieństwo dla ojczyzny. Po uwielbieniu Korowodem Niepodległości jego uczestnicy wyruszą do wspólnej zabawy, która poprowadzi wodzirejka Event4Life Anna Marek.

Podczas tego uduchowionego balu odbędzie się też aukcja charytatywna, z której całkowity dochód będzie przeznaczony na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci. - Chcemy wesprzeć jego małych bohaterów i ich rodziców. Na uczestników licytacji czeka wiele cennych przedmiotów i zaproszeń. Warto wspomnieć, że bp Jan Zając podarował na ten cel ikonę Trójcy Świętej Rublowa - zachęca A. Marek, pomysłodawczyni Boskich Imprez Wolności.

Gościem specjalnym wieczoru będzie Maria Lamers, artystka Piwnicy św. Norberta, która zaśpiewa recital "Niepodległa". Oprócz tego będzie można również wziąć udział we wspólnym śpiewaniu pieśni patriotycznych, które poprowadzi ta piosenkarka, i sprawdzić swoją wiedzę podczas quizu patriotycznego. Na zwycięzców czekają cenne nagrody.

Imprezie patronuje kampania społeczna "Nie piję, bo kocham", promująca życie w trzeźwości i wolności. - Będziemy zatem świętować odzyskanie wolności nie tylko w wymiarze terytorialnym. Chcemy być świadkami wolności, by pokazać, że dobra zabawa jest możliwa także bez alkoholu - wyjaśnia A. Marek.

Szczegółowe informacje, także o zapisach (liczba miejsc jest ograniczona), można znaleźć na: www.event4life.pl/boska-impreza lub na Facebooku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama