Nowy numer 38/2021 Archiwum

Do biegu, gotowi, start!

Rozpoczęły się zapisy do X Biegu Podhalańskiego im. Jana Pawła II w Nowym Targu. O ile pogoda nie popsuje szyków organizatorom, bieg odbędzie się 10 lutego.

Trasa dziesiątej edycji zawodów poprowadzona zostanie tradycyjnie wokół rezerwatu przyrody Bór na Czerwonem. Start i meta znajdować się będą na lotnisku w Nowym Targu. Uczestnicy będą mieli do pokonania stylem klasycznym bardzo malowniczą trasę na dystansie 5, 15 lub 30 km.

Dla pokreślenia jubileuszowego charakteru zawodów to właśnie podczas Biegu Podhalańskiego w roku 2018 odbędą się Mistrzostwa Polski Amatorów w Biegach Narciarskich PZN, Będzie to również jedna z edycji Pucharu Polski Amatorów w Biegach Narciarskich PZN.

Nagrody dla najlepszych uczestników zawodów ufundują m.in. firma SALOMON oraz lokalne samorządy: Urząd Miasta Nowego Targu, Urząd Miasta Zakopanego, Starostwo Powiatowe w Nowym Targu, Starostwo Powiatowe w Zakopanem, Urząd Gminy Nowy Targ, Urząd Gminy Szaflary, Urząd Gminy Poronin, Urząd Gminy Bukowina Tatrzańska.

W X edycji Biegu Podhalańskiego nagrody będą przyznawane do 6 miejsca open na każdym dystansie, z podziałem na kobiety i mężczyzn. Każdy zawodnik otrzyma też upominek z logo biegu oraz odlewany medal!

Do 7 lutego 2018 r. zgłoszenia należy składać on-line poprzez internetowy formularz dostępny na stronie www.bieg.nowytarg.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama