Nowy numer 42/2019 Archiwum

Pierwsze Spotkanie Panamskie

22 stycznia odbędzie się spotkanie dla osób wyjeżdżających w 2019 roku na ŚDM do Panamy oraz tych, którzy chcą towarzyszyć w przygotowaniach.

Jak wyjaśniają organizatorzy, "Spotkanie Panamskie" ma za zadanie "integrację i formację tych, którzy zapamiętali klimat ŚDM w Krakowie i chcą go kontynuować".

Spotkania będą się odbywać każdego 22. dnia miesiąca w różnych miejscach diecezji. Pierwsze z nich zaplanowano w parafii św. Józefa Oblubieńca w Krakowie (os. Kalinowe). Początek o godz. 17.

"Serdecznie zapraszamy wszystkie grupy wybierające się na ŚDM do Panamy oraz tych, którzy chcą uczestniczyć w przygotowaniach do wyjazdu i przeżyć te wyjątkowe chwile w wydarzeniach towarzyszących w styczniu 2019 roku w Krakowie" - zachęcają organizatorzy spotkania. W jego trakcie będzie czas na wspólną modlitwę, dyskusję oraz sprawy organizacyjne.

Informacje nt. diecezjalnych przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Panamie można znaleźć także na stronie: panama.diecezja.pl oraz pisząc pod adres: biuro@panama.diecezja.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL