Nowy numer 42/2019 Archiwum

Orszakowy konkurs rozstrzygnięty

Na zgłoszenia w konkursie ogłoszonym po tegorocznych orszakach Trzech Króli czekaliśmy bardzo długo. Ostatecznie wyłoniliśmy dwie laureatki.

Obie szły w czerwonym członie orszaku czerwonego, który pod wodzą króla i abp. Marka Jędraszewskiego maszerował z Wawelu na Rynek Główny.

Jako pierwsza na zdjęciu znalazła się Anna Mazurkiewicz, która podczas orszaku została przyłapana przez naszego fotoreportera Łukasza Kaczyńskiego na tym, jak mąż wkładał jej koronę na głowę.

Z kolei druga laureatka - Renata Podstawska - przez drugiego fotoreportera (Adama Wojnara) została uchwycona nawet na kilku fotografiach, gdy z Wawelu szła w towarzystwie ekipy aniołków, czyli swoich dzieci.

Laureatkom gratulujemy, a nagrody, czyli "Gościowe" gadżety, zostaną wysłane pocztą.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL