Nowy numer 42/2019 Archiwum

Charytatywne bicie rekordu przejdź do galerii

Prezydent Andrzej Duda został kapitanem drużyny "Slalom Maratonu" - specjalnych zawodów, których celem było wsparcie Fundacji Handicap.

Zawody odbyły się w niedzielę 28 stycznia w Zakopanem na stacji narciarskiej Szymoszkowa. Prezydent Andrzej Duda już po raz drugi został kapitanem drużyny charytatywnych zawodów "12h Slalom Maraton".

Zawodnicy podjęli się pobicia zeszłorocznego rekordu Polski w dwunastogodzinnym drużynowym slalomie non-stop, który wynosi 679 km. Celem wydarzenia było pozyskanie środków na działanie Fundacji, która aktywizuje dzieci i dorosłych z niepełnosprawnością poprzez zajęcia sportowe. Sponsor główny zawodów firma PZU nagradzała każdy przejechany kilometr, stąd zacięta walka całej drużyny, by przejechać ich jak najwięcej.

- Jest to dla mnie wielka przyjemność i zaszczyt móc zjechać tym slalomem gigantem. Cel tego spotkania jest niezwykle szczytny - to pomoc młodzieży, osobom niepełnosprawnym w ich rehabilitacji i powrocie do sprawności, to wsparcie dla wszystkich działań realizowanych przez Fundację - mówił prezydent Andrzej Duda.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL