Nowy numer 39/2020 Archiwum

Kubańska fiesta w Krakowie

Rozdajemy zaproszenia na pełne energii widowisko Pasión de Buena Vista, które 2 lutego odbędzie się w ICE Kraków.

Jak zapowiadają organizatorzy z mackrokoncert.pl, kubańscy artyści zachęceni zachwytem polskiej publiczności oraz spektakularnym sukcesem ich poprzednich występów, postanowili ponownie odwiedzić nasz kraj. Rewelacyjni wokaliści, tancerze i muzycy po raz kolejny zabiorą więc widzów w podróż po ekscytujących kubańskich nocach, poprowadzą wzdłuż ulic Hawany, pokażą rajskie zakątki karaibskich wysp, aby każdy mógł poczuć w sobie prawdziwą kubańską radość.

Gwarancją najwyższej jakości show jest to, że większość z członków Pasión de Buena Vista występowała z legendarnym Buena Vista Social Club.

W zespole śpiewają m.in. Maida Grandeurs i Antonio Castro, którzy występowali na jednej scenie z Ibrahimem Ferrerem, Juanem de Marcos, Gonzalesem oraz Compayem Segundo. Tancerze wywodzą się natomiast z kabaretu Tropicana, do którego od 70 lat co noc ustawiają się kolejki chętnych, by obejrzeć wspaniałe rewie.

- Pasión de Buena Vista to niezwykłe kubańskie widowisko, pełne energii, uroku, siły i wdzięku. To również zachwycające połączenie żywiołowego tańca i szalonej muzyki, pięknej scenografii i porywającej choreografii - obiecują organizatorzy show, które w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się 2 lutego o godz. 19.

Bilety można kupić m.in. na www.eventim.pl oraz w salonach Empik, a dzięki macrokoncert.pl mamy dla naszych Czytelników jedno podwójne zaproszenie na to widowisko. By je dostać, należy 30 stycznia napisać do nas na adres: krakow@gosc.pl, podać swoje imię, nazwisko i numer telefonu, a także odpowiedzieć na pytanie: "W którym roku nakręcony został słynny film opowiadający o Buena Vista Social Club?". Uwaga! Zaproszenie trzeba będzie odebrać z redakcji "Gościa Krakowskiego" (ul. Wiślna 12).

Kubańska fiesta w Krakowie   Wokaliści, tancerze i muzycy zabiorą widzów w podróż po ulicach Hawany i pokażą rajskie zakątki karaibskich wysp, aby każdy mógł poczuć w sobie prawdziwą kubańską radość macrokoncert.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama