Nowy numer 49/2018 Archiwum

Bieg Podhalański odwołany

Z powodu braku śniegu zaplanowany na 10 lutego X Bieg Podhalański im. Jana Pawła II nie odbędzie się.

Choć na Podhalu jest niewielki mróz i pada śnieg, to jednak prognozy pogody nie zapowiadają w pełni zimowej aury. Stąd organizatorzy podjęli decyzję o odwołaniu zawodów.

- Nie podajemy konkretnego terminu przesunięcia zawodów z uwagi na prognozy pogody, które w najbliższym czasie nie zwiastują opadów śniegu na Podhalu. Termin zawodów zostanie ustalony, gdy tylko warunki atmosferyczne pozwolą na przygotowanie trasy biegowej - mówi Jadwiga Guzik, dyrektor zawodów.

Organizatorzy proszą o śledzenie komunikatów na stronie internetowej www.bieg.nowytarg.pl, w których będą powiadamiać o panujących warunkach i o wyznaczeniu nowego terminu zawodów.

Zawodom, tak jak w poprzednich latach, patronuje "Gość Niedzielny".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy