Nowy numer 50/2018 Archiwum

Slavangard - zgłoszenia trwają

XII edycja Dominikańskiego Festiwalu Filmowego "Slavangard" potrwa od 17 do 20 maja.

Głównym punktem festiwalu jest konkurs filmów krótkometrażowych oraz towarzyszący mu konkurs fotograficzny, w którym brać udział mogą twórcy indywidualni i wspólnoty chrześcijańskie z całej Polski.

Hasło tegorocznej edycji to: "Oto Człowiek". Prace nawiązujące do tych słów można nadsyłać do 1 kwietnia przez formularz znajdujący się na stronie www.slavangard.pl.

Wyniki konkursów - a nagroda główna za najlepszy film krótkometrażowy to 5 tys. zł - zostaną ogłoszone 19 maja podczas gali w kinie "Kijów". Najlepsze filmy zostaną także wyświetlone na kinowym ekranie.

Dokładny regulamin konkursu oraz kontakt do organizatorów znaleźć można na www.slavangard.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy