Nowy numer 39/2020 Archiwum

Kierunek: Miłość

Pod takim hasłem 3 marca w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędą się chrześcijańskie walentynki, na które zaprasza Stowarzyszenia "GPS Kalwaria".

Jak przekonują organizatorzy, ci, którzy na to zaproszenie odpowiedzą, na pewno nie będą żałować decyzji. Gośćmi spotkania będą bowiem o. Adam Szustak OP, Natalia i Maciej Białobrzescy (znani jako Drużyna B), Monika i Marcin Gomułkowie (w sieci można znaleźć ich pod hasłem: "Początek Wieczności") oraz raper Tau.

Wszyscy oni w mądrze i kompetentnie opowiedzą o etyce miłości damsko-męskiej, małżeństwie, rodzinie, wierności oraz świadomym rodzicielstwie, dotykając także tematów budzących duże emocje. Spotkanie ma bowiem pomóc uczestnikom znaleźć proste i uniwersalne odpowiedzi na pytania, które z pozoru wydają się bardzo trudne.

Co ważne, na chrześcijańskie walentynki zaproszona jest zarówno młodzież (uczniowie gimnazjów i szkół średnich), jak i dorośli przygotowujący się do wstępowania w związki małżeńskie, a także młode rodziny przekuwające małymi krokami teorię przedmałżeńską w praktykę.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 15. Najpierw na scenie pojawią się Natalia i Maciek Białobrzescy, którzy będą przekonywać, że "Najfajniejsza jest miłość!”. Potem głos zabierze o. Szustak, który opowie młodym, dlaczego "Łóżko nie zając". Następnie konferencję "Małżeństwo? Polecamy!" wygłoszą Monika i Marcin Gomułkowie. Spotkanie, które trwać będzie w sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki, zakończy (ok. godz. 21.30) występ i świadectwo Tau.

Chęć udziału w walentynkach zgłosiło już ponad 1000 osób, dlatego ci, którym nie udało się zdobyć wejściówek, będą mogli śledzić spotkanie w mediach społecznościowych.

Szczegóły na www.gps-kalwaria.pl. Spotkaniu patronuje m.in. "Gość Niedzielny".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama